Svělý a jedinečný zážitek se Školou zdravá záda!

Každá moderní žena, ale i muži, mají rádi pohyb. Především proto, že se chtějí cítit skvěle!

Jelikož potíže se zády s následnými bolestmi  mají mnoho příčin a důvodů, my jsme se rozhodli proti nim bojovat ,  a to celodenním zdravotním cvičením proti bolesti zad.  Věnovat se celý den pouze  sobě, blíže našim zádům!

Tentokrát jsme s naší Školou zdravá záda strávili báječnou  neděli v krásném prostředí  Rezidence Holšín v  Rosovicích.  Všichni klienti, jež se zúčastnili, mají zájem zbavit se dlouhodobých bolestí páteře, pracovat na sobě, na svém pohybovém aparátu a žít bez bolesti zad.

Dostatečný   časový prostor  při  celodenním i  odpoledním cvičení nám umožnil vysvětlit si problematiku bolesti zad a zároveň  začít s praktickými ukázkami cvičení. Ale! Správný dech a postoj je to nejdůležitější. Jedině správným  dechovým stereotypem a cvičením lze potížím se zády předcházet, oddálit je  a zcela odstranit .

Cíl a záměr celého cvičení  byla optimální souhra odpovídajících svalových skupin s úpravou správného držení těla  se  zasazením  kvalitního dechu. Naučili jsme se cviky v průběhu jednoduchých i složitějších pohybových řetězců .

Po zaslouženém protažení nám byl odměnou  odpočinek ve wellness se saunou a bazénem. Našim svalům i psychickému vytížení dnešní doby regenerace prospěla , užili jsme si ji v příjemném prostředí s překrásnými výhledy  do přírody.

Komfortní  prostředí s vynikající kuchyní a milou obsluhou nám umožnilo  dopřát si nejen chvíle  zaslouženého relaxu,  ale zvláště získat inspiraci a náhled co dělat, když záda bolí   a jak žít bez  jejich bolesti. Pro inspiraci mrkněte na naše stránky www.skolazdravazada.cz. Najdete tam nejen fotogalerii, informace, některé cviky zdarma, ale i informace o dalších termínech!

–> www.skolazdravazada.cz

Děkujeme všem, kdo jste se zúčastnili a  NAROVNEJTE  SE!! 🙂

Vaše Jitka

Škola zdravá záda

Komentáře