Online kurzy Škola zdravá záda

Zdravá záda za 30 dní

Online kurz, který je zaměřený na tělo jako celek. Intenzivní měsíční program cvičení proti bolesti zad.

7 denní výzva: Odstraň bolest bederky

Odstraň bolest bederky je akční výzva. Za 7 dní si osvojíte metodu LENA, která je klíčem k definitivnímu odstranění bolestí bederní páteře.

72 hodin: SOS průvodce na akutní bolest bederní páteře

SOS průvodce pro akutní bolest bederní páteře, protože to, co uděláte se svým tělem v prvních 72 hodinách je rozhodující.

Jak si vytvořit ergonomickou kancelář v 5 krocích

V online kurzu získáte know-how, jak správně sedět a jak využívat aktivní sed. Jak nastavit monitor. Jak správně pohybovat myší, abyste nepřetěžovali krční páteř. A jak správně psát na klávesnici, abyste se vyhnuli karpálním tunelům.

Jak si užívat dlouhé procházky bez bolesti zad

V kurzu najdete informace o tom, jaký terén zvolit, proč je výhodné používat hole Nordic Walking, jak si vybrat správnou hůl a jak ji nastavit. V poslední videolekci získáte plán chůze (jak dlouho chodit, jak často atd.) aby byla vaše záda ve formě.

3 rychlé SOS cviky pro každý den

Odhalím vám 3 cviky. Když máte pocit, že nic nestíháte, můžete si je zacvičit kdykoliv během dne. Zabere vám to max. 8 minut. Tyto cviky se stanou nedílnou součástí vašeho života.

ŽIVÉ AKCE SE ŠKOLOU ZDRAVÁ ZÁDA:

Workshop | HOLŠÍN

Jedinečný den s fyzioterapeutkou v krásném prostředí rezidence Holšín. Relax spojený s workshopem pro zdravá záda | cvičení, oběd, wellness, večeře.

Víkendový WORKSHOP

Workshop spojený s noclehem v luxusní Rezidenci Holšín. Lekce cvičení, oběd, wellness, večeře a coffee break.

Chorvatsko | Aktivní dovolená

Aktivní dovolená v Chorvatsku - Promajna, spojená s cvičením proti bolesti zad.