Jaké je správné držení těla?

Startující informace o vašem těle i sebevědomí

Určuje právě v tento okamžik vaše postava
čili
držení těla

Vaší postavu vidí každý, zkoumá ji celé okolí, je to první pohled na vás. Chybí Vám vzpřímené držení těla­? Věřte nebo ne, nepůsobíte tím pádem sebejistým dojmem! Chcete vnímat své tělo, stát rovně? Potom: Narovnejte  se! Je to celkem jednoduché…Jde o nutnost vzdát se svých navyklých pohybových stereotypů! Nestačí reagovat pouze na pokyn ,,vypněte hrudník, stáhněte lopatky k sobě!“

Ale co potom, když se  ,,narovnáte?“  V tom případě je velmi efektivní představit si, jak v tomto ,,narovnaném postoji“ dýcháte. Aktivujete vůbec správně dechové svaly? Nezapomeňte! Již v minulém příspěvku jsme se naučili, jak správně ovlivnit mechanismus břišních svalů při nádechu i výdechu.viz článek: Vraťte tělu správný dech a zbavte se bolestí zad. Jde o neustálý trénink.

Nyní se posuňme dále! Pojďme zajistit vzpřímené držení těla v souhře s kvalitním nácvikem dechu. Tento nácvik vám umožní trénink kdekoliv a kdykoliv. Stačí se postavit např. v práci ke zdi, v přírodě ke stromu viz video. Jak je to jednoduché! Právě nyní jdete cestou, jak pozitivně ovlivnňit své zdraví, jak pomoci odstranit bolesti pohybového aparátu!

Podívejte se na video níže, naučte se nový cvik a odbourávejte tak bolesti zad! Osvojte si tento přímivý cvik a budete na okolí působit sebejistým dojmem!

Také jsem si pro vás připravila workshop zdarma: 🔑 Klíč ke zdravým zádům, kde je správnému držení těla věnováno mnoho prostoru! 
Přihlásit se na workshop můžete zde >> www.skolazdravazada.cz/workshop

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video