COMETA

ONLINE PROGRAM


Jediný 2 měsíční program, kde se dozvíte
vše co potřebujete k odstranění bolesti
od výhřezu ploténky bederní páteře. 

Jednoduchá a efektivní metoda COMETATM.

ŽIJI PLNOHODNOTNÝ ŽIVOT BEZ BOLESTI ZAD
MOHU SE SVOBODNĚ ROZHODNOUT, CO BUDU DNES DĚLAT


Vy jste si pravděpodobně vysnili takový život bez omezení pohybu, každodenní bolesti a omezení aktivit a koníčků, které máte rádi. 

Ale místo plnohodnotného života jsou vaše záda zdrojem neustálé bolesti střílející do nohou a omezování osobního i pracovního života. 

Nemůžete si vyrazit na delší procházku s dětmi nebo se psem. Nemůžete se pořádně věnovat práci, protože jste permanentně na neschopence.

 

Bolesti jsou šéfem vašeho života a musíte jim podřizovat absolutně všechno. Veškeré vaše každodenní aktivity řídí stupeň vašich bolestí.

 

Při jízdě autem se modlíte, abyste dojeli na místo určení a mohli co nejrychleji vystoupit.

Někdy vás bolest doslova pohltí a váš každodenní život je boj, protože to jediné, co vnímáte je velká bolest. Normální věci, jako je chůze začínají být výrazně limitovány...

Možná, že i vy máte pocit, že:

 ❌  Bolest vás neustále omezuje v každodenním osobním i pracovním životě

❌ Bolest ze zad vám vystřeluje až do nohou a je to pálivá, bodavá bolest

 ❌  Kvůli bolesti zad nemůžete sportovat jako dříve

 ❌  Fronta v obchodě je vaše noční můra, protože nevydržíte dlouho stát na místě

 ❌  Každé došlápnutí je pro vás bolestivé a nemůžete normálně chodit

 ❌  V noci se probouzíte bolestí a ráno jste vyčerpaní, protože spánek není kvalitní

 ❌  Neustálá bolest je vyčerpávající nejen po fyzické, ale i psychické stránce

 ❌  Během dne kontrolujete každý svůj pohyb, aby se vám náhodou nepřitížilo

 ❌  Běžné činnosti, jako je například oblékání ponožek jsou pro vás problematické

Není to vaše chyba…

Toto se může stát komukoliv.
A
 já vám ukážu cestu, jak dostat vaše záda a váš život znovu pod kontrolu, do vašich rukou.

Jsem tady, abych vás na vaši cestě podpořila a vedla. Takže pokud se v tomto vidíte, nebojte se! Společně to zvládneme, navíc...

Nejste v tom sami….

Většina lidí netuší, jak správně, jednoduše a efektivně postupovat.

Běžnou realitou je, že lékař předepíše pilulky, infuze na bolest a doporučí rehabilitaci
.
A pak vám začne ten nekonečný koloběh:

Ať už jsou vaše bolesti jakékoliv nebo jste dokonce před operací či po operaci a bolest je zpět, nezoufejte! Dobrá zpráva je, že dosáhnout úlevy od bolesti a mít zpět plnohodnotný život opravdu jde!

Toto jsou 2 klíčové věci, které musíte znát, aby bolest ustoupila:

1️⃣  Brániční dýchání

2️⃣  Potřebujete ukázat správné cviky a být pravidelně vedeni odborníkem


Více než 1000 mých klientů má zpět své bolesti zad a život pod kontrolou, díky mé práci v oboru fyzioterapie, kde působím už 25 let. V současné době mi projde ve cvičebně kurzem cca 100 lidí za týden.

Dobrá zpráva je, že jsem si jistá, že bolesti bederní páteře lze vyřešit a žít plnohodnotný život bez bolesti. Na vlastní oči dnes a denně tento “zázrak,” jak ho nazývají moji klienti, vidím.

Každý nový klient, který ke mě přijde s bolestmi bederní páteře byl na tom ze začátku stejně, jako vy.
Často přichází v akutní fázi bolesti.
Nemohou pořádně stát, sedět, ležet, spát, chodit a bolest jim doslova omezuje každodenní život…

Pravidelně cvičit neznamená dřinu hodiny denně. Stačí si vybrat jen ty cviky, které vám vyhovují a cvičit konzistentně v pravidelných intervalech. Často klientům říkám:

 “ Vyberte si 2-3 cviky, které vám dělají dobře a zacvičte si je každý den před spaním.
Zabere vám to maximálně 15 minut denně.”

Věděli jste, že pokud budete znát moji jednoduchou, ale efektivní metodu COMETATM, jak dosáhnout úlevy od bolesti bederní páteře můžete mít opět plnohodnotný život?

Zavřete oči a představte si, že:

✅  Bolest zad je pryč a máte svůj život opět pod kontrolou

✅  Jste na procházce v přírodě s dětmi a právě jdete na své oblíbené místo

✅ Se rozhodujete, jestli si půjdete zaběhat nebo se vypravíte na túru do hor

✅  Nekontrolujete každý pohyb, protože střílející bolest do nohou je minulostí

✅  Cítíte obrovskou úlevu, díky které jste nabití energií na celý den

✅  Vyhazujete všechny léky na bolest zad do koše

✅  Už nikdy žádné další strávené hodiny v čekárně u lékaře

✅  Je ráno a vy právě vstáváte s dobrou náladou po skvělé noci nepřerušovaného spánku

Co kdyby odstranění bolestí zad od výhřezu ploténky bederní páteře nebylo tak těžké?

Máte pocit, že toto je jen pohádka? NE, toto je jen jedno rozhodnutí vzdálená vaše nová realita….

Je ze mě zase plnohodnotný člověk

Nikdo mi nikdy neřekl to, co vy. Ušetřila bych si spoustu času a hlavně bolestí. Když to člověk umí, funguje mu úplně všechno a nemusí chodit cvičit nikam jinam než k vám. Dechová cvičení jsou dřina jen v hlavě. Musela jsem se naučit hlavu koordinovat s tělem, to byla pro mě největší dřina. Fyzicky je to absolutně nenáročné. Vím, že mi to hrozně moc pomáhá. Celkově i psychicky se člověk uvolní a naberu vždy energii. Teď se můj život změnil opět na plnohodnotný. Fyzicky teď zvládám 3 děti, doma funguji normálně, vydržím celý den na nohou. Funguji konečně plnohodnotně a je ze mě zase plnohodnotný člověk, a to díky vám. Máte na tom obrovskou zásluhu.

Jitka Kymlová

Konečně se v noci vyspím a nebudím se bolestí

Nejvíce jsem měla radost z toho, že se jedná o opravdu jiné cviky, než se najdou na internetu a i než mi poradila paní na rehabilitaci. Doufala jsem tedy, že to budou nějaké "lepší" cviky, které budou opravdu pomáhat. Cviky byly výborně předvedeny a vysvětleny. Bylo to nejlepší rozhodnutí v mém životě - investice do vlastního zdraví. Po 5 letech střílející bolest do levé nohy konečně ustupuje. Dokonce už zvládám i delší procházky s pejskem. V práci střídám buď celý den na nohou nebo v kanceláři a dnes mohu říci, že bez problému. Dříve bylo pro mě nemyslitelné přejít z obývacího pokoje do ložnice, což je asi 10 metrů.  Za největší zázrak považuji spánek. Konečně se v noci vyspím a nebudím se bolestí. Děkuji Vám!

Gabriela Rašková

PŘEDSTAVUJI VÁM ONLINE PROGRAM

COMETA


Jediný 2 měsíční program, kde se dozvíte vše co potřebujete k odstranění bolesti bederní páteře. 

Jednoduchá a efektivní metoda COMETATM. Cviky a vedení od zkušené fyzioterapeutky Jitky Hipčové.

 

Dobrý den, Jmenuji se Jitka Hipčová,

a právě teď s vámi sdílím velmi častý scénář, který zažívám téměř dnes a denně ve své ordinaci.

“ Začala jsem chodit na opichy. Byla jsem na opichu dokonce na ARO. Ležela jsem na břiše a pod ním měla trojúhelník. Píchli mi něco přímo do páteře a potom jsem 8 hodin vůbec necítila obě nohy. Byl to strašný pocit, dostala jsem strach. Hlavou mi dokonce běhaly myšlenky, jestli budu znovu chodit.

Po opichu se to nakonec zlepšilo. Měřili moji pohyblivost a z původních 20-30 cm jsem se posunula o dalších 10 cm výše. A takhle jsem chodila na opichy každé 2 roky po dobu 10 let. Během těchto 10 let se mi bolest ustálila a v podstatě se to nikam nehnulo.

Vyrazili jsme s manželem na dovolenou a záda mě pořád bolela, nevím, čím to bylo, že se mi to znovu takto rozjelo. A pak jsem se předklonila a nezvedla se zpět, bohužel už byl výhřez moc velký.

Bolest mi střílela až ke koleni. Měla jsem pocit, jako kdyby mi někdo zezadu bodal nožem do stehna. Nevěděla jsem, co mám dál dělat. Můj neurolog mi neustále dokola dával léky, nic moc se mnou nechtěl dělat. Občas mě poslal na vodoléčbu nebo si zaplavat…

Když jsem měla ty největší bolesti, byla jsem odkázaná na gauč. Nemohla jsem ani spát v posteli. Moje jediná poloha, ve které jsem tak nějak mohla spát bylo v polosedě na gauči s kolenem u hlavy. 

Všude jsem musela jezdit autem, měla jsem problém přejít byt a dojít do koupelny. Bylo to strašný, už bych se do toho stavu nikdy nechtěla vrátit. Navíc jsem se pořádně nemohla starat o mé dvě děti. Fungoval místo mě manžel...

Následně jsem skončila na operaci páteře a pak jsem měla to největší štěstí, že jsem se dostala k vám."

Za posledních 25 let mi pod rukama prošlo více než 1000 spokojených klientů. Pravdou, že je výhřez ploténky bederní páteře vždy patřil k nejčastějším problémům. Poslední 2 roky ale začalo rapidně přibývat případů, jako je právě příběh paní Jitky Kymlové. 

Když jsem dokončila rozhovor, řekla jsem si, že to není možné. Že to takto nemohu nechat. Hlavou mi běhaly myšlenky, jak je možné, že někdo vydrží žít dokonce 10 let s bolestmi zad. Bohužel jsem zjistila, že Jitka není jediný případ, ale je jich kolem mě spousta. A tenkrát se v mé hlavě zrodil nápad na můj online program COMETA. 

Od té doby programem COMETA prošly stovky klientů, kteří nyní mají svůj plnohodnotný život a bolesti zad opět pod kontrolou.

Často slyším: “Kéž bych vás a vaše cvičení znala hned od začátku. Ušetřila bych si spoustu času a bolestí.”

REFERENCE 

Jak poznáte, že program COMETA je správnou volbou?


Pokud se v některé ze situací vidíte, je kurz COMETA právě pro vás. Pomůže vám s odstraněním střílející bolesti do nohou a k navrácení se do plnohodnotného života bez omezí a bez bolesti zad.

Zvládnu to, i když mám velké bolesti?


Jednoznačně odpovídám ANO! Akutní fáze bolesti by měla trvat maximálně 72 hodin. Hned na začátku vám ukážu postup a cviky, díky kterým se během 3 dnů z nejhorších bolestí dostanete a následně budeme společně pokračovat postupně tak, že budete mít vaše bolesti pod kontrolu.

Jste připraveni po dlouhé době dostat vaše bolesti a život pod kontrolu?


Bolest od výhřezu ploténky vás trápí možná pár týdnů, měsíců nebo v horším případě i několik let. Snažíte se problém řešit, ale do teď vám nic nepomohlo. Už nechcete kapačky, opichy, léky na bolest a žít s neúnosnou bolestí, která střílí do nohou a paralyzuje celý váš život. Pak je kurz COMETA právě pro vás.

Jste po operaci páteře a bolesti se znovu ozývají?


Speciálně pro vás je SOMBA tou nejlepší volbou. Po operaci je potřeba dát ploténkám péči, systematicky cvičit. Důležité je vědět, že operace není konečné řešení. Aby se váš stav opět nezhoršoval následuje celoživotní péče o vaše záda. A kurz COMETA je pro vás ideální právě díky svým složením cviků.

Pravda je taková, že VŠECHNO JE MOŽNÉ

Nyní je to jen na vás!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

V PROGRAMU COMETA™ SE NAUČÍTE: 

BRÁNIČNÍ DÝCHÁNÍ

Zjistěte, jak správně dýchat při výhřezu ploténky bederní páteře. Správné brániční dýchání, tvoří 50% úspěšnosti v odstranění bolesti zad.

STŘED TĚLA

Naučte se, jak správně zapojit střed těla, díky kterému dostanete zpět pod kontrolu střílející bolest do nohou. Bolest se postupně začne stahovat pryč.

TRAKCE

Objevte jednoduché tahové cviky, které nazývám trakce. Docílíte oddálení meziobratlových prostor, odlehčení a uvolnění ploténky. Díky tomu vyživíte ploténku a rapidně zrychlíte proces k úlevě.

DRŽENÍ TĚLA

Získejte osvědčené přímivé cviky, díky kterým získáte správné držení těla a díky tomu minimalizujete tlak na ploténky.

ZAPOJENÍ CHODIDEL

Objevte účinnost zapojení chodidel v odtížení svalů páteře. Jen se zapojením chodidel ve cvičení dosáhnete maximálního účinku cviků, dojde k efektivnímu uvolnění.

SVALOVÁ DRÁHA

Nastartujte svalovou dráhu podél páteře, díky které bude vaše chůze a veškeré běžné pohyby snadnější.

PROTAŽENÍ ZKRÁCENÝCH SVALŮ

Protáhnete zkrácené svaly a aktivujete jejich správnou funkci pro rychlejší úlevu od bolesti.

JEDNODUCHÉ POSÍLENÍ SVALŮ

Aktivujete spolupráci mezi hýžďovými a břišní svaly, které hrají klíčovou roli v odstranění bolestí způsobené výhřezem.

INTENZIVNÍ PROTAŽENÍ

Naučte se cviky pro efektivní uvolnění přetížených svalů a díky
tomu bude váš každodenní pohyb bez omezení.

METODA COMETA

Přidejte do svého života jedinečnou metodu COMETA. Jediná skutečně jednoduchá a efektivní metoda pro odstranění bolesti výhřezu ploténky. Díky této metodě dostanete bolesti pod kontrolu. Už nikdy žádné omezování osobního a pracovního života.

Zde jsou informace o tom, co získáte v online programu COMETA:

Program Cometa obsahuje to nejlepší know-how, které jsem získala za posledních 25 let.

Po ukončení studia jsem začala pracovat v nemocnici a pod rukama mi prošly všechny diagnózy, které si umíte jen představit. Před 15 lety jsem si otevřela soukromou ordinaci.

V roce 2017 jsem založila revoluční projekt Škola zdravá záda, kde učím svůj vlastní systém cviků, který odbourává bolesti zad. Od té doby jsem pomohla více než 1000 spokojeným klientům. A takto mohu pomoci i vám.

Připravila jsem jednoduchou, ale efektivní metodu COMETATM , která dokáže odstranit bolesti od výhřezu ploténky a vrátit váš život tam, kde byl před tím, než se bolesti ozvaly.


Kvalitní online program od zkušené fyzioterapeutky

👉🏻 Získáte jednoduchý návod a cviky, které potřebujete znát k odstranění bolestí od výhřezu ploténky bederní páteře.
👉🏻 10 komplexních modulů
👉🏻 Roční přístup do členské sekce
👉🏻 Program začíná 10.1.2022


Otázky a odpovědi

👉🏻 Zeptejte se mě osobně každý 2. týden
👉🏻 Žádné téma není zakázáno
👉🏻 Odpovím na vaše otázky v živém vysílání na Facebooku uvnitř skupiny


Osobní podpora 24/7

👉🏻 Získáte moji osobní podporu a podporu mého týmu v soukromé facebookové skupině.
👉🏻 Ve skupině jsme k dispozici každý den a odpovídáme na všechny vaše otázky


Týdenní aktivity

👉🏻 K modulům navíc získáte plán, jak docílit pohybu bez omezení.
👉🏻 Každý týden nová aktivita, která vás postupně dostane do cíle.


PŘIPOJTE SE DO PROGRAMU COMETA

10 Komplexních modulů

Videolekce se 100 ověřených a efektivních cviků fyzioterapeutky.


Otázky a Odpovědi

Živé vysílání, kde osobně odpovím na vaše otázky.


10 Aktivit pro pohyb bez omezení

Každý týden nová aktivita, která vás postupně rozhýbe a dostane do vysněného cíle. Společně ukončíme omezování osobní i pracovního života.


12 měsíční přístup

Přístup na 1 rok do členské sekce. Lze využít kdykoliv 24/7.


Soukromá facebooková skupina

Uzavřená skupina pro účastníky kurzu. Budeme se zde vzájemně podporovat, motivovat a sdílet pokroky.


Osobní podpora 24/7

Já a můj tým jsme k dispozici každý den v soukromé facebookové skupině.


Metoda COMETA

Získáte moji jedinečnou metodu, jak jednoduše a efektivně postupovat k úlevě od bolesti.


Komplexní návod

Důležité je znát cviky, ale také jejich správné zařazení a provázanost. Získáte přesný návod - vedení, které vás provede kurzem krok za krokem.


PŘIPOJTE SE DO PROGRAMU COMETA

Vyberte si platbu pro vaši zemi 

9.980 Kč

CZK 

€ 398

EUR 

Přijímané platební metody

Potřebujete pomoc nebo máte nějaké otázky? Kontaktujte nás na e-mailové adrese: podpora@skolazdravazada.cz

Pokud cenu online programu COMETA rozpočteme na jednotlivé týdny, dostáváme se na částku 980 Kč nebo 39 € za týden.
Vzpomeňte si, kolik jste utratili za poslední větší nákup v supermarketu? Nebo když tankujete plnou nádrž do auta? Pravděpodobně zjistíte, že nádrž vás stojí více...

Navíc, pokud částku přepočteme na jednotlivé dny, dostaneme se na 145 Kč a 5€ za 1 den. A tuto částku uratíte za kafíčko s dortem a kavárně...

Stále si nejste jistí, zda je program COMETA pro vás?


Možná stále ještě pochybujete o tom, zda do programu vstoupit.

Představte si, že je o rok více a nic se nezměnilo. Vaše bolesti jsou stále stejné, vše běží tak, jako doteď.

Představte si, že je o rok více a bolesti se ještě zhoršily. Pravděpodobně si říkáte: “Tohle fakt nechci.”

Vaše situace zůstane stejná, pokud něco nezměníte...

Máte 2 možnosti:

1️⃣ Můžete to zkusit sami, ale bude to trvat hodně dlouho
2️⃣ Můžete se připojit do programu COMETA

Pokud chcete odstranit střílející bolest do nohou, kvalitní spánek konečně dát bolesti sbohem a mít svůj osobní i pracovní život opět pod kontrolou, je COMETA tou nejlepší volbou.

Slibuji vám, že společně pro to uděláme maximum. A velké změny nastanou!

COMETA je pro vás, pokud:


✅ Chcete odstranit střílející bolesti do nohou  

✅ Chcete mít svůj život opět pod kontrolou

✅ Chcete zpět kvalitní spánek a ráno se probouzet nabití energií

✅ Chcete normálně stát, sedět, ležet

COMETA není pro vás, pokud:


❌ Čekáte zázraky přes noc nebo na počkání.

❌ Nejste ochotni důvěřovat metodě Cometa a následovat tento ověřený postup.

❌ Odmítáte si vyhradit hodinu týdně na cvičení s fyzioterapeutkou.

PŘIPOJTE SE DO PROGRAMU COMETA

Vyberte si platbu pro vaši zemi 

9.980 Kč

CZK 

€ 398

EUR 

Přijímané platební metody

Potřebujete pomoc nebo máte nějaké otázky? Kontaktujte nás na e-mailové adrese: podpora@skolazdravazada.cz

Možná právě teď čekáte garanci vrácení peněz...

Ale garanci dnes nedostanete.

Myslím si, že všechny tyto garance dávají lidem záminku, aby to vzdali - je to pro ty, kteří nejednají. Pro lidi, kteří sedí se založenýma rukama a diví se, proč se nic nemění. 

Pokud jste to vy, jste na špatné adrese a já vám přeji vše nejlepší.

Protože...

COMETA je nabitá hodnotami, ale je třeba, abyste se zvedli a využili toho, co dostanete.

Takže s ohledem na to je zde moje záruka na program COMETA...

Zaručuji, že vám COMETA poskytne vše, co potřebujete k odstranění bolestí od výhřezu ploténky bederní páteře. Pokud budete následovat metodu CometaTM, využijete živých vysílání otázky a odpovědi a projdete krok za krokem týdenními aktivitami... 

Zaručuji vám, že budete mít veškerou podporu,vedení zkušenné fyzioteraputky, rady a hlavně účinné cviky, které potřebujete k odstranění bolestí od výhřezu ploténky bederní páteře. 

Jediné, co musíte udělat, je ukázat se, zapojit se a následovat metodu COMETA™. Pokud toto uděláte, můžete mít vše, co si právě teď přejete.

COMETA OTÁZKY A ODPOVĚDI


Kdy program COMETA začíná?

Program COMETA začne 10.1.2022. Z důvodu vánočních svátků jsem se rozhodla začít později. Ve cvičení hraje důležitou roli pravidelnost a ta by v průběhu svátků chyběla. Chci si být 100% jistá, že program bude vedený přesně tak, jak má být.

Kdy program COMETA končí?

Online program COMETA bude probíhat po 10 týdnů. V každém týdnu se naučíte nový modul. To znamená, že program končí k datu 13.3.2022.

Jak bude COMETA probíhat?

V pondělí a ve středu budeme společně cvičit online. Získáte cviky na celý týden. Následně vám představím aktivitu týdne a společně budeme pracovat na odstranění vašich bolestí. Navíc každý 2. týden bude živé vysílání Otázky a odpovědi a můžete se mě zeptat na cokoliv.

Kolik času denně mi cvičení zabere?

Minimum. Intenzivního cvičení 1 hodinu týdně, ale vše je rozdělené po menších částech. V průměru počítejte cca 15 minut denně na splnění aktivit.

Jak dlouho jsou platné moje přístupy?

Vaše přístupy do členské sekce jsou platné 1 rok.

Za jak dlouho uvidím výsledky?

První úleva by měla být znatelná na konci 1 týdne v programu. Začneme bráničním dýcháním, které je velmi efektivní a má skvělé a rychlé účinky.

Jaké pomůcky potřebuji ke cvičení?

Jen karimatku a případně malý ručník. Věřím, že každý z vás doma karimatku již má. Případně ji lze nahradit například dekou.

PŘIPOJTE SE DO PROGRAMU COMETA

Vyberte si platbu pro vaši zemi 

9.980 Kč

CZK 

€ 398

EUR 

Přijímané platební metody

Potřebujete pomoc nebo máte nějaké otázky? Kontaktujte nás na e-mailové adrese: podpora@skolazdravazada.cz