Reference našich klientů

" Přečtěte si, jak vnímají Školu zdravá záda lidé, kteří už ji vyzkoušeli. "

Do cvičení se mi zpočátku nechtělo. „Nemám čas, energii, chuť…“ Ale! Protože jsou cviky řazené se vzrůstající obtížností, tak mě hned ty úvodní, zaměřené na dýchání, nadchly svou jednoduchostí provedením a zároveň překvapivě rychlou účinností. To mi dodalo chuť do dalšího cvičení. Moje bolavá záda se cítila ráno zregenerovaná hned po první sérii, celkově jsem pocítila úlevu a víc energie v těle. Časově zabralo cvičení průměrně kolem 20 minut, přestože jsem zatím nezvládla cvičit 2x v určený den. Pro počáteční správné zvládnutí cviků pomáhají doprovodné fotografie, které upřesní detaily. Prostě cvičení mi přineslo přesně to, co jsem potřebovala: jednoduché cviky, relaxace, rychlý účinek, ne moc časově náročné. Za mě ano!
Markéta Vernerovámateřská dovolená
S Jitkou jsem se seznámila asi před 10 lety, v době kdy mě začala bolet záda, hlavně bederní páteř. Jitka mi byla vždy ochotna ukázat nějaký cvik, který mi úžasně ulevil. Ovšem jakmile se mi ulevilo, na cvik jsem zapomněla a bolest se po čase objevila znovu. Opět jsem byla seznámena s novým cvikem a po úlevě jsem znovu přestala cvičit. Tak to šlo stále dokola. Až Jitka se svou dcerou dostali úžasný nápad seřadit cviky do jednoho celku. To mi pomohlo, byl to pro mě velký impuls začít cvičit pravidelně. Od té doby nevím, co je to bolest zad. Teď už vím, že abych si udržela dobrou náladu a plno energie potřebuji mít zdravá záda a k tomu mi pomohlo právě toto cvičení.
Věra Petrboková
Rehabilitační péče Jitky Hipčové mě před 15 lety zachránila od operace vyhřezlé ploténky. Dodnes se pravidelně svěřuji do jejích rukou. Je ve svém oboru opravdový profesionál. Všem vřele doporučuji!
Jiřina MichalováPracující důchodce
Cvičení na chorvatské pláži s Jitkou Hipčovou byl pro mě zcela nový a krásný zážitek. Nezáleží na tom, zda je vám 18 nebo 80, na zdravotní cvičení není nikdy pozdě ani brzy. U Jitky jsem se setkala jak profesionálním přístupem, tak i s velice příjemným a lidským přístupem, který je pro úspěšnou spolupráci a léčbu velice podstatný.
Kamila Vaňkovástudentka

Sledujte nás na sociálních sítích