JAK SE ZBAVIT BOLESTI ZAD, KRKU, KLOUBŮ A NAVÍC SE KAŽDÝ DEN CÍTIT NAPUMPOVANÍ ENERGIÍ? MÁM PRO VÁS ŘEŠENÍ!

Naučte se, jak si pomoci od bolestí zad krku a páteře, odhalte jedinečný systém, díky kterému budete 24/7 plní energie a hlavně bez pocitu bolesti v zádech...

Máte sedavé zaměstnání? A bolí vás záda?
Bolí vás za krkem, berní páteř nebo trpíte na migrény?
Nevíte, jak si od bolesti pomoci? Neznáte účinné cviky?
Hledáte cestu, jak se každý den cítit lépe?

Nyní mi dovolte zeptat se vás:

 • Co kdybyste už nikdy více neřešili "bolí mě záda, nemůžu se pohnout"?
 • Co kdybyste se přestali každý pracovní den kroutit na vaší židli?
 • Co kdybych vám dala seznam a přesný návod cviků z mnohaleté praxe, jak se bolestí jednoduše zbavit?
 • Co kdybyste měli v ruce návod, díky kterému byste si uměli od bolestí zad pomoci sami?

Znamená to, že byste se potom mohli věnovat všem aktivitám bez jakéhokoliv omezení? Může to být způsob jak dát svému tělu nový impuls, péči a napumpovat ho energií a nikdy víc si neříkat: "Ach jo, zase mě ty záda bolí?" Přesně tak!

 • Abyste se každý den cítili svěží a mohli dělat vše, na co si jen vzpomenete, tak musíte znát účinné cviky. Jak se k nim však dostat, když nemáte čas pravidelně navštěvovat fyzioterapeuta a navíc si všechny cviky a jejich postupy zapamatovat?
 • Během 20ti let, kdy se fyzioterapii věnuji mi pod rukama prošly stovky klientů, kterým jsem pomohla eliminovat jejich bolesti zad, ale také načerpat je energií na celý den.
 • V momentě, kdy jsem si uvědomila, jak moc lidí bolestmi zad trpí, začala jsem jejich nejčastější problémy pečlivě sledovat a postupně vytvářet systém, jak se lze bolestí zad zbavit.
 • Poté, co jsem nasbírala dostatek zkušeností se dostavil velký AHA moment.
 • Vytvořila jsem systém, přehled a jednoduchý návod...

139 cviků, jejich kombinace v 59 video-lekcích, správné načasování, které denně využívají lidé, kteří se dokázali zbavit svých bolestí

Zde je hlavní kámen úrazu

Většina těch, kteří chtějí být zdraví, doopravdy nemá tušení, jak cviky správně provádět, dávkovat a jednotlivé techniky propojit a získat tak systém pro bezbolestná záda.

Mnoho mých klientů na tom bylo stejně, dokud nepoznali a neosvojili si přesný NÁVOD, který podporuje odstranění bolestí zad. 

2 důvody, proč vás bolí záda a necítíte se tak, jak byste chtěli

 • První problém lidí, které "neustále bolí záda a necítí se" tak, jak by chtěli je zpravidla v tom, že nemají systém. Navštěvují občas masáže, příležitostně fyzioterapeuta, zajdou na lekci ve fitku, ale jejich počínání připomíná spíše "zmatený souhrn mnoha aktivit" než využívání účinného, jednoduchého a správně načasovaného systému.
 • Druhý problém lidí, které "bolí záda" je, že dané cviky neprovádějí správně - neznají ZÁSADY cvičení a celkový přístup ke zdravotnímu cvičení je špatný.

Faktem je, že ne každý vede svůj život směrem ke zdravotnímu cvičení. Tohle dělá jen pár lidí ze sta.

No a právě proto je jedinný způsob, jak se zbavit bolestí zad, krku, páteře a přitom se cítit napumpovaní energií je ZÍSKAT SYSTÉM, PŘESNÝ A JEDNODUCHÝ NÁVOD, KTERÝ FUNGUJE.

Tím nechci říct, že musíte ihned provádět několik cviků najednou a strávit nad jejich realizací hodiny denně. Jako první doporučuji ZAČÍT JEDNODUCHÝMI CVIKY, MAXIMÁLNĚ 20 MINUT DENNĚ. Je to hodně? Nebo málo?

Asi každý z nás alespoň jednou v životě zažil bolest v zádech. Bohužel ani já jsem se tomu nevyhnula. Když bolest neustávala a trápila mě i v noci, rozhodla jsem se začít problém řešit. Hledala jsem různá řešení, až mi syn poradil, že maminka jeho spolužačky vede cvičení Škola zdravá záda. Začala jsem chodit cvičit. Jaké bylo moje překvapení, když cvičení začalo fungovat a bolest ustupovat. Dechové a protahovací cviky zabíraly a začala jsem se celkově citit mnohem lépe. Po šesti hodinách cvičení se mi skutečně ulevilo a bolest zmizela. A protože jsem trochu lajdák, občas jsem se protáhla, ale nijak intenzivně. Takže se stalo to, co se dalo očekávat. Po nějaké době se opět vrátili bolesti zad a přidalo se i brnění rukou. Opět jsem hledala spásu ve cvičení Škola zdravá záda. Cvičení mě opět nezklamalo, je příjemné když cítíte jak se vaše ztuhlé tělo začíná pomalu uvolňovat. Akorát teď už jsem poučená a snažím se cvičit i doma alespoň třikrát týdně deset, patnáct minut. Děkuji Vám!
Miluše Žatečková
S Jitkou jsem se seznámila v době, kdy mě začala bolet záda, hlavně bederní páteř. Vždy mi byla ochotna ukázat nějaký cvik, který mi úžasně ulevil. Ovšem jakmile se mi ulevilo, na cvik jsem zapomněla a bolest se po čase objevila znovu. Opět jsem byla seznámena s novým cvikem a po úlevě jsem znovu přestala cvičit. Tak to šlo stále dokola. Až Jitka se svou dcerou dostali úžasný nápad seřadit cviky do jednoho celku. Vznikl tak systém, který mi pomohl, byl to pro mě velký impuls začít cvičit pravidelně. Od té doby nevím, co je to bolest zad. Teď už vím, že abych si udržela dobrou náladu a plno energie potřebuji mít zdravá záda a k tomu mi pomohlo právě toto cvičení.
Věra Petrboková

Představuji "Členskou sekci Škola zdravá záda"

Členská sekce je vstupenkou ke každodennímu životu bez pocitu bolesti v zádech. Sdílím zde svůj ověřený systém, jak lze dokonce i bez velké námahy a za krátný čas dosáhnout úlevy od bolesti a přitom získat více energie na každý den.

Předám vám svůj osobní návod, jak krok za krokem postupovat při cvičení a jak správně provádět jednotlivé cviky, s jejichž dopomocí jsem dokázala pomoci několika stovkám mých klientů. Členská sekce je soubor 139 cviků, které jsou zařazeny do 59 videolekcí ve 13 hlavních modulech, které jsou rozčleněny podle různých druhů bolestí zad.

Ve video-lekcích předcvičuji přímo já. Zachycuji zde, jak cviky provádět, jaké dny cvičit, kolikrát cvik v sérii opakovat, aby byl účinný, upozorňuji na nejčastější chyby, kterých se lidé při cvičení dopouštějí. Dozvíte se, jak přesně cvičit, a co při cvičení dodržovat.

Zároveň se nebojte, že byste cokoliv z toho, co ve video-lekcích uvidíte, nezvládli. Provádím vás všemi cviky a postupy "za ručičku" a zároveň vše vidíte na videu před sebou.

Uvnitř členské sekce najdete:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Ale hlavně, po docvičení získáte:

 • Ústup bolesti páteře, kloubů a svalů celého těla
 • Načerpání energie
 • Uvolnění přetěžovaných svalů, zejména krční a bederní páteře
 • Získání optimální svalové síly
 • Správné držení těla
 • Zmírnění migrény, brnění rukou a dalších problémů
 • Osvojíte si zákonitosti základních pohybových stereotypů
 • Pochopíte souvislosti a jednotlivé zásady cvičení
 • Dokážete si od bolesti zad pomoci sami
 • Budete vědět, kdy navštívit lékaře a kdy to není nutné

V příštích dnech se naučíte, jak se zbavit svých bolestí lépe, než za celý svůj život...

Nečekejte nudnou teorii. Faktem je, že cokoliv se v členské sekci naučíte, jsem ověřila v praxi reálného fyzioterapeutického světa.

Pomohla jsem stovkám lidí a nyní svoje zkušenosti předávám dál, na Vyšší odborné škole, cvičením v Chorvatsku, kde vedu hodiny cvičení, během živých kurů na které dochází téměř 100 lidí týdně u nás v Příbrami a skrze online svět. 

To, co funguje u mých klientů skvěle, jsem nahrála do členské sekce, abyste i vy mohli tyto postupy využívat.

Zároveň jsem kdykoliv k dispozici na emailu, a tak můžeme být neustále v kontaktu.

Nebuďte už na svá bolavá záda sami!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

KOUPÍ ČLENSTVÍ ZÍSKÁTE:

 ................................................................................................................................................................

 • 139 SPECIÁLNÍCH CVIKŮ, SYSTÉM, NÁVOD

+ upozornění na nejčastější chyby, které lidé dělají

 ................................................................................................................................................................

 • ZÁSADY CVIČENÍ

+ odhalím vám několik zásad, bez kterých provádění cviků nemá význam

 ................................................................................................................................................................

 • NADÁVKOVÁNÍ a seřazení jednotlivých cviků tak, aby cvičení mělo smysl

+ rozdělení do 13 hlavních modulů pro snadnou orientaci

................................................................................................................................................................

 • 59 VIDEOLEKCÍ 

+ detailní videodokumentace pro snadné porozumění, jak cviky soorávně provádět

................................................................................................................................................................

 • DLOUHODOBOU PODPORU

+ odpovědi na otázky přímo v členské sekci nebo pomocí emailu 

................................................................................................................................................................ 

 • MOTIVACE A PRAVIDELNOST

+ Progress bar, který vás bude každý den motivovat ke cvičení

Nyní se dostáváme k ceně. Měsíční členství v členské sekci Škola zdravá záda stojí 1990 Kč / měsíc. Cena je zvolena tak, aby si členství mohl pořídit každý.

Pokud rozpočteme celé měsíční cvičení na jednotlivé dny v měsíci, dostáváme se na částku 66 Kč za jeden den. Kdy jste naposledny vyhodili 66 Kč doslova z okna za nějakou blbost?

Navíc, hodnota obsahu v členské sekci Škola zdravá záda je mnohonásobně vyšší. Speciální cviky, které jsem nasbírala z mé mnohaleté praxe, jejich počet a počet minut cvičení videolekcí? Dostali byste se na částku vyšší než 80 000 Kč.

Cena členství 1990 Kč/měsíc je opravdu férová. Proč svému tělu nevěnovat 66 Kč denně? Je to hodně nebo málo?

HODNOTA CVIČENÍ V ČLENSKÉ SEKCI ŠKOLA ZDRAVÁ ZÁDA PŘES 
80 000 Kč

Členská sekce Škola zdravá záda

Objednejte NYNÍ jen za:

1 990 KČ/MĚSÍC

Tato cena je konečná, zahrnuje všechny další poplatky

 

MOŽNOSTI ČLENSTVÍ

Členství 1 měsíc
1 990 Kč
1 Měsíc
Členská sekce Škola zdravá záda
Členství 1 rok
23 880 Kč
1 Rok - 12 Měsíců
Členská sekce Škola zdravá záda

Pokud si koupíte členství do členské sekce Škola zdravá záda, čekají na vás 2 BONUSY:

PRACOVNÍ SEŠIT

HODINOVÁ VIDEOLEKCE

Objednávkou dnes získáte:

 • ČLENSTVÍ V ČLENSKÉ SEKCI ŠKOLA ZDRAVÁ ZÁDA

1 990 Kč / MĚSÍC

 • PRACOVNÍ SEŠIT

Zdarma - samostatně neprodejné

 • HODINOVÁ VIDEOLEKCE ZDARMA

          Zdarma - samostatně neprodejné

Garance vrácení peněz do 14 dnů

Testováno našimi klienty

KDO JE JITKA HIPČOVÁ

Mgr. Jitka Hipčová

Fyzioterapeutka I Online podnikatelka
Fyzioterapeutka, která se této práci věnuje 20 let. Vystudovala fyzioterapii na Univerzitě Karlově v Praze. Od doby přijetí ke studiu se fyzioterapii věnuje nepřetržitě. Během svého působení v oblasti fyzioterapie pomohla stovky klientům s různými bolestmi zad a páteře. Nejdříve působila v Příbramské nemocnici a před 10 lety si založila svoji vlastní cvičebnu a fyzioterapii se věnuje soukromně. Pomáhat lidem s pohybovým handicapem je náplní i posláním jejího života.

Nejčastější otázky & odpovědi:

V čem je cvičení jiné než ostatní?

Členství sekci škola zdravá záda je nejnovější produkt, který obsahuje jedinečný návod a cviky, a hlavně ZÁSADY cvičení, které nikde jinde nenajdete. Tyto cviky byly vytvořeny během dlouhé praxe a při správném provedení pomohou opravdu všem. Důležité jsou zde pohledy očí při cvičení, ty jsou výjimečné!

Kolik času strávím denně u cvičení?

To je zcela na vás. Do členské sekce se můžete přihlásit každý den, na jak dlouhou dobu budete chtít. Ale z mé praxe vím, žepPrůměrný, začínající člověk stráví u cvičení přibližně 20 minut denně. Doporučené je cvičit 2x denně (dopopledne a odpoledne), ale to je na vás. Není to povinné.

Kolik členství stojí?

Cena členství na 1 měsíc je 1990 Kč. Dále už nic neplatíte. Výhodnější členství si můžete koupit také na 3 měsíce nebo na celý rok. Po zaplacení obdržíte okamžitě emailem přístupové kódy a můžete ihned začít.

Kdy a jak mi bude členství zpřístupněno?

Přístupové kódy do členské sekce doručíme do vaší emailové schránky hned, jakmile bude přijata vaše platba. V tuto chvíli se kódy s přístupy do členské sekce Škola zdravá záda automaticky odesílají na vámi vyplněný email. Své údaje pak zadáta v přihlašovací stránce, a tak se dostanete do členské sekce.

Co když budu chtít členství časem přerušit či zrušit?

Žádný problém! V emailu o prodloužení členství nalezente také odkaz pro zrušení členství, stačí kliknout a vyplnit odhlašovací formulář. Vaše členství pak bude automaticky zrušeno.

Co když budu mít v průběhu cvičení otázky?

Žádný problém. Jitka vám bude osobně k dispozici, připravená poradit vám, dát vám zpětnou vazbu a zodpovídat vaše otázky. Můžete ji kdykoliv kontaktovat přímo v členské sekci, kde najdete záložku otázky. Můžete také napsat email (jitka.hipcova@skolazdravazada.cz) nebo prostřednictvím facebook stránky (Škola zdravá záda).

Proč cvičit zrovna podle Jitky?

Je profesionál ve svém oboru. Této práci se věnuje již 22 let a během této doby se setkala s mnoha významnými fyzioterapeuty, od kterých se učila ty nejlepší techniky. Pod rukama ji prošlo několik stovek nyní spokojených klientů, kteří se k ní navrací. Na základě těchto zkušenností našla cviky, které nejvíce fungují v praxi... Natočila pro vás videa, sestavila návod a vytvořila systém, jak cvičit.

Co když zjistím, že cvičení není pro mě?

Nekupujete zajíce v pytli! Na členství je k dispozici garance vrácení peněz po dobu prvních 14ti dnů. Jak funguje? Od data, kdy vám budou přístupové kódy odeslány na váš email máte přesně 14 dní na to, abyste si cvičení v praxi vyzkoušeli, ověřili, odnesli si maximum a zjistili, že funguje pro vás. Věříme, že budete ze cvičení nadšení a investice se vám brzo vrátí v podobě úlevy a načerpání nové energie. Pokud však ne, jednoduše nám napiště email a my vám vrátíme bez otázek vaše peníze na váš účet.

KDY ZAČNETE DĚLAT NĚCO PRO SVÁ BOLAVÁ ZÁDA, KDYŽ NE DNES?

Členství v členské sekci Škola zdravá záda  vás podpoří v cestě za úlevou od bolesti zad a energií. Nebuďte už na svá bolavá záda sami a nalezněte veškteré potřebné a účinné cviky, které budete na své cestě ke zdraví potřebovat.

Kontaktujte nás

jitka.hipcova@skolazdravazada.cz

Jméno podnikatele

Jitka Hipčová

Sídlo společnosti

Jasná 638, Příbram, 261 01;Česká republika

IČO

71702423

Zápis do živnostenského rejstříku

1.12.2002, Městský úřad Příbram

DPH

Nejsem plátce DPH