JAK SE ZBAVIT BOLESTI ZAD, KRKU, PÁTEŘE A NAVÍC SE KAŽDÝ DEN CÍTIT NAPUMPOVANÍ ENERGIÍ

Naučte se, jak si pomoci od bolestí zad krku a páteře, odhalte jedinečný systém, díky kterému budete 24/7 plní energie...

Máte sedavé zaměstnání? A bolí vás záda?
Nevíte, jak si od bolesti pomoci? Neznáte účinné cviky?
Hledáte cestu, jak se každý den cítit plní energie?

Za posledních 20 let praxe jsem pomohla stovkám klientů, kteří trpěli bolestmi zad, téměř všichni řešili stejný problém. Problém, jak nepociťovat žádnou bolest v zádech během každodenních aktivit a cítit se svěží.

Ano je to pravda, abyste se každý den cítili svěží a mohli dělat vše, na co si jen vzpomenete, tak musíte znát účinné cviky. Jak se k nim však dostat, když nemáte čas pravidelně navštěvovat fyzioterapeuta a navíc si všechny cviky a jejich postupy zapamatovat?

Nyní mi dovolte zeptat se vás:

 • Co kdybyste se přestali každý pracovní den kroutit na vaší židli?
 • Co kdybyste už nikdy více neřešili "bolí mě záda, nemůžu se pohnout"?
 • Co kdybych vám dala seznam a přesný návod cviků z mnohaleté praxe, jak se bolesti jednoduše zbavit?

Znamená to, že byste se potom mohli věnovat všem aktivitám bez jakéhokoliv omezení? Může to být způsob jak dát svému tělu nejlepší péči a napumpovat ho energií? Přesně tak!

Během 20ti let mi pod rukama prošly stovky klientů, kterým jsem pomohla eliminovat bolesti páteře, ale také načerpat je energií na celý den. 

V momentě, kdy jsem si uvědomila, jak moc lidí bolestmi trpí, začala jsem jejich nejčastější problémy pečlivě sledovat a postupně vytvářet systém, jak se lze bolestí zbavit.

Poté, co jsem nasbírala dostatek zkušeností se dostavil velký AHA moment.

Vytvořila jsem systém, přehled a jednoduchý návod...

22 cviků, jejich kombinace a správné načasování, které denně využívají lidé, kteří se dokázali zbavit svých bolestí

Zde je hlavní kámen úrazu

Většina těch, kteří chtějí být zdraví, doopravdy nemá tušení, jak cviky správně provádět, dávkovat a jednotlivé techniky propojit a získat tak systém pro bezbolestná záda.

Mnoho mých klientů na tom bylo stejně, dokud nepoznali a neosvojili si přesný NÁVOD, který podporuje odstranění bolestí. 

2 důvody, proč vás bolí záda a necítíte se tak, jak byste chtěli

První problém lidí, které "neustále bolí záda a necítí se" tak, jak by chtěli je zpravidla v tom, že nemají systém. Navštěvují občas masáže, příležitostně fyzioterapeuta, zajdou na lekci ve fitku, ale jejich počínání připomíná spíše "zmatený souhrn mnoha aktivit" než využívání účinného, jednoduchého a správně načasovaného systému.

Druhý problém lidí, které "bolí záda" je, že dané cviky neprovádějí správně a celkový přístup ke zdravotnímu cvičení je špatný.

Faktem je, že ne každý vede svůj život směrem ke zdravotnímu cvičení. Tohle dělá jen pár lidí ze sta.

No a právě proto je jedinný způsob, jak se zbavit bolestí zad, krku, páteře a přitom se cítit napumpovaní energií je ZÍSKAT SYSTÉM, PŘESNÝ A JEDNODUCHÝ NÁVOD, KTERÝ FUNGUJE.

Tím nechci říct, že musíte ihned provádět několik cviků najednou a strávit nad jejich realizací hodiny denně. Jako první doporučuji ZAČÍT JEDNODUCHÝMI CVIKY, MAXIMÁLNĚ 20 MINUT DENNĚ. Je to hodně? Nebo málo?

Protože jsou cviky řazené se vzrůstající obtížností, tak mě hned ty úvodní, zaměřené na dýchání, nadchly svou jednoduchostí provedením a zároveň překvapivě rychlou účinností. To mi dodalo chuť do dalšího cvičení. Moje bolavá záda se cítila ráno zregenerovaná hned po první sérii, celkově jsem pocítila úlevu a víc energie v těle. Časově zabralo cvičení průměrně kolem 20 minut, přestože jsem zatím nezvládla cvičit 2x v určený den. Pro počáteční správné zvládnutí cviků pomáhají doprovodné fotografie, které upřesní detaily. Prostě cvičení mi přineslo přesně to, co jsem potřebovala: jednoduché cviky, relaxace, rychlý účinek, ne moc časově náročné. Za mě ano!
Markéta Vernerovámateřská dovolená
S Jitkou jsem se seznámila v době, kdy mě začala bolet záda, hlavně bederní páteř. Vždy mi byla ochotna ukázat nějaký cvik, který mi úžasně ulevil. Ovšem jakmile se mi ulevilo, na cvik jsem zapomněla a bolest se po čase objevila znovu. Opět jsem byla seznámena s novým cvikem a po úlevě jsem znovu přestala cvičit. Tak to šlo stále dokola. Až Jitka se svou dcerou dostali úžasný nápad seřadit cviky do jednoho celku. Vznikl tak systém, který mi pomohl, byl to pro mě velký impuls začít cvičit pravidelně. Od té doby nevím, co je to bolest zad. Teď už vím, že abych si udržela dobrou náladu a plno energie potřebuji mít zdravá záda a k tomu mi pomohlo právě toto cvičení.
Věra Petrboková

Představuji jedinečný ebook "FYZIOTERAPIE PRO ZDRAVÁ ZÁDA"

Tento ebook je vstupenkou ke každodennímu životu bez pocitu bolesti v zádech. Sdílím zde svůj ověřený systém, jak lze dokonce i bez velké námahy a za krátný čas dosáhnout úlevy od bolesti a přitom získat více energie na každý den.

Předám vám svůj osobní návod, jak krok za krokem postupovat při cvičení a jak správně provádět jednotlivé cviky, s jejichž dopomocí jsem dokázala pomoci několika stovkám mých klientů. Ebook Fyzioterapie pro zdravá záda je elektronická kniha (průvodce) v PDF formátu, podle které dokáže cvičit opravdu každý.

Zachycuji zde, jak cviky provádět, jaké dny cvičit, kolikrát cvik v sérii opakovat, aby byl účinný, upozorňuji na nejčastější chyby, kterých se lidé při cvičení dopouštějí. Dozvíte se, jak přesně cvičit, a co při cvičení dodržovat.

Zároveň se nebojte, že byste cokoliv z toho, co v ebooku uvidíte, nezvládli...Provádím vás všemi cviky a postupy "za ručičku" a zároveň vše vidíte na fotkách před sebou, které jsou zachyceny velmi detailně. Nekteré cviky navíc obsahují i popis jednodušší varianty v případě, že by byl zpočátku daný cvik pro někoho obtížný.

Ebook "FYZIOTERAPIE PRO ZDRAVÁ ZÁDA" obsahuje:

 • Návod, jak přesně cvičit
 • Nadávkované cviky - jaké dny, jaké cviky cvičit, abyste dosáhli maximálního účinku
 • Podrobná fotodokumentace, jak správně vypadá každá fáze jednotlivého cviku
 • 22 cviků, 1 měsíc, 4 dny v týdnu, jak se zbavit bolesti zad, krku a páteře
 • Souhrnný přehled cviků na každý cvičební den

Ale hlavně, po docvičení získáte:

 • Ústup bolesti páteře, kloubů a svalů celého těla
 • Načerpání energie
 • Uvolnění přetěžovaných svalů, zejména krční a bederní páteře
 • Získání optimální svalové síly
 • Správné držení těla
 • Zmírnění migrény
 • Osvojíte si zákonitosti základních pohybových stereotypů

Příštích 30 dnů se naučíte, jak se zbavit svých bolestí lépe, než za celý svůj život...

Nečekejte nudnou teorii. Faktem je, že cokoliv se v ebooku naučíte, jsem ověřila v praxi reálného fyzioterapeutického světa.

Pomohla jsem stovkám lidí a nyní svoje zkušenosti předávám dál, na Vyšší odborné škole, cvičením v Chorvatsku, kde vedu hodiny cvičení a skrze online svět. 

Aktuálně investuji peníze do dalších kurzů a učím se od nejlepších fyzioterapeutů. Protože být o krok napřed a neustále se vzdělávat a zlepšovat je nesmírně důležité.

To, co funguje u mých klientů skvěle, předávám pomocí ebooku, abyste i vy mohli tyto postupy využívat.

Zároveň jsem kdykoliv k dispozici na emailu, a tak můžeme být neustále v kontaktu.

 

Nebuďte už na svá bolavá záda sami!

Vážená paní Hipčová, tímto Vám chci poděkovat za Vaši dlouholetou fyzioterapeutickou péči o moji "tělesnou schránku.” Jsem velmi spokojen se cvičením, kterým odbouráváte různé blokace svalů, kloubů a páteře, které si člověk běžně (v mém věku) přivodí různou sportovní a jinou činností. S pozdravem a díky - Váš “pacient” Miloš Chovanec
Miloš Chovanec
Rehabilitační péče Jitky Hipčové mě před 15 lety zachránila od operace vyhřezlé ploténky. Dodnes se pravidelně svěřuji do jejích rukou. Je ve svém oboru opravdový profesionál. Všem vřele doporučuji!
Jiřina MichalováPracující důchodce
Cvičení na chorvatské pláži s Jitkou Hipčovou byl pro mě zcela nový a krásný zážitek. Nezáleží na tom, zda je vám 18 nebo 80, na zdravotní cvičení není nikdy pozdě ani brzy. U Jitky jsem se setkala jak profesionálním přístupem, tak i s velice příjemným a lidským přístupem, který je pro úspěšnou spolupráci a léčbu velice podstatný.
Kamila VaňkováStudentka

KOUPÍ EBOOKU FYZIOTERAPIE PRO ZDRAVÁ ZÁDA ZÍSKÁTE:

 ................................................................................................................................................................

 • 22 CVIKŮ, SYSTÉM, NÁVOD, program na 1 měsíc, 4 dny v týdnu

+ upozornění na nejčastější chyby, které lidé dělají

 ................................................................................................................................................................

 • NADÁVKOVÁNÍ jednotlivých cviků

+ rozřazení do jednotlivých týdnů a dnů

................................................................................................................................................................

 • JEDNODUCHÝ a výstižný popis cviků

+ detailní fotodokumentace

................................................................................................................................................................

 • DLOUHODOBOU PODPORU

+ odpovědi na otázky pomocí emailu 

................................................................................................................................................................ 

Nyní se dostáváme k ceně. Ebook stojí 2 990 Kč. Cena je zvolena tak, aby si ho mohl pořídit opravdu každý.

Pokud rozpočteme celé měsíční cvičení na jednotlivé dny v měsíci, dostáváme se na částku 99 Kč za den. To je částka, za kterou v dnešní době nekoupíte ani například tričko.

Navíc, pokud byste přepočetli průměrnou cenu u fyzioterapeuta (700 Kč za hodinu) a počet minut, které strávíte u cvičení Ebooku, dostali byste se na částku 11 200 Kč.

Cena 2 990 Kč je opravdu férová. Proč svému tělu nevěnovat 99 Kč denně? Je to lepší než tričko? 

HODNOTA CVIČEBNÍ JEDNOTKY V EBOOKU PŘES  11 000 Kč

Objednejte NYNÍ jen za:

2 990 KČ

Tato cena je konečná, zahrnuje všechny další poplatky

Pokud si objednáte ebook Fyzioterapie pro zdravá záda, čeká na vás tento BONUS:

ZDARMA

 • Úspěšné zbavení se bolestí v oblasti krku, zad a páteře závisí také na vaší podstivosti a píli ke cvičení. Jak dodržovat pravidelnost cvičení?
 • V tomto dalším ebooku obdržíte Pracovní sešit zcela zdarma.
 • Obsahuje přehled všech cviků, které si můžete odškrtávat, ihned, jakmile se cvik naučíte, přehlednou tabulku, která rozděluje měsíc na cvičební týdny a dny, kam pravidelně zaznamenáváte, kdy jste cvičili.
 • Na konci cvičení tak snadno můžete vidět, jak jste při cvičení postupovali, zároveň tento ebook slouží jako motivační nástroj ke cvičení.

Objednávkou dnes získáte:

 • EBOOK FYZIOTERAPIE PRO ZDRAVÁ ZÁDA

2 990 Kč

 • PRACOVNÍ SEŠIT

Zdarma - samostatně neprodejné

Garance vrácení peněz do 14 dnů

Testováno našimi klienty

KDO JE JITKA HIPČOVÁ

Mgr. Jitka Hipčová

Fyzioterapeutka I Online podnikatelka
Fyzioterapeutka, která se této práci věnuje 20 let. Vystudovala fyzioterapii na Univerzitě Karlově v Praze. Od doby přijetí ke studiu se fyzioterapii věnuje nepřetržitě. Během svého působení v oblasti fyzioterapie pomohla stovky klientům s různými bolestmi zad a páteře. Nejdříve působila v Příbramské nemocnici a před 10 lety si založila svoji vlastní cvičebnu a fyzioterapii se věnuje soukromně. Pomáhat lidem s pohybovým handicapem je náplní i posláním jejího života.

Nejčastější otázky & odpovědi:

V čem je tento ebook jiný?

Ebook Fyzioterapie pro zdravá záda je nejnovější produkt, který obsahuje jedinečný návod a cviky, které nikde jinde nenajdete. Tyto cviky byly vytvořeny během dlouhé praxe a při správném provedení pomohou opravdu všem. Důležité jsou zde pohledy očí při cvičení, ty jsou výjimečné!

Jak je ebook dlouhý a kolik času strávím denně u cvičení?

Ebook má 114 stran, ale neděste se. Obsahuje hodně obrázků a cviky jsou popsány opravdu, co nejstručněji - jedná se vždy o pár řádků s jednoduchými pokyny. Průměrný, začínající člověk stráví u cvičení přibližně 20 minut denně. Postupně, až si cviky osvojíte a zapamatujete, cvičení trvá v průměru 10 minut. Doporučené je cvičit 2x denně (dopopledne a odpoledne), ale to je na vás. Není to povinné.

Kolik Ebook stojí?

Cena Ebooku je 2 990 Kč.Dále už nic neplatíte. Obdržíte okamžitý přístup k ebooku.

Kdy a jak mi bude Ebook doručen?

Ebook doručíme do vaší emailové schránky hned, jakmile bude přijata vaše platba. V tuto chvíli se Ebook automaticky odesílá na vámi vyplněný email, kde si ho můžete stáhnout do svého počítače. Je ve formátu PDF, aby ho mohl otevřít a používat opravdu každý. Pokud vám to bude vyhovovat můžete si ho navíc i vytisknout.

Co když budu mít v průběhu cvičení otázky?

Žádný problém. Jitka vám bude osobně k dispozici, připravená poradit vám, dát vám zpětnou vazbu a zodpovídat vaše otázky. Můžete ji kdykoliv kontaktovat na email (jitka.hipcova@skolazdravazada.cz) nebo prostřednictvím facebook stránky (Škola zdravá záda).

Proč cvičit zrovna podle Jitky?

Je profesionál ve svém oboru. Této práci se věnuje již 20 let a během této doby se setkala s mnoha významnými fyzioterapeuty, od kterých se učila ty nejlepší techniky. Pod rukama ji prošlo několik stovek nyní spokojených klientů, kteří se k ní navrací. Na základě těchto zkušenností našla cviky, které nejvíce fungují v praxi...Vybrala jich 22 a sestavila návod a vytvořila systém, jak cvičit.

Co když zjistím, že cvičení není pro mě?

Nekupujete zajíce v pytli! Na Ebook je k dispozici garance vrácení peněz po dobu prvních 14ti dnů. Jak funguje? Od data, kdy vám bude Ebook odeslán na váš email máte přesně 14 dní na to, abyste si cvičení v praxi vyzkoušeli, ověřili, odnesli si maximum a zjistili, že funguje pro vás. Věříme, že budete ze cvičení nadšení a investice se vám brzo vrátí v podobě úlevy a načerpání nové energie. Pokud však ne, jednoduše nám napiště email a my vám vrátíme bez otázek všechny vaše peníze na váš účet.

KDY ZAČNETE DĚLAT NĚCO PRO SVÁ BOLAVÁ ZÁDA, KDYŽ NE DNES?

Ebook Fyzioterapie pro zdravá záda vás podpoří ve vaší cestě za energií a úlevou od bolesti. Nebuďte už na svá bolavá záda sami a nalezněte veškteré potřebné a účinné cviky, které budete na své cestě ke zdraví potřebovat.

Kontaktujte nás

jitka.hipcova@skolazdravazada.cz

Jméno podnikatele

Jitka Hipčová

Sídlo společnosti

Jasná 638, Příbram, 261 01;Česká republika

IČO

71702423

Zápis do živnostenského rejstříku

1.12.2002, Městský úřad Příbram

DPH

Nejsem plátce DPH